Wottopark siparişinizi +90850 733 63 22 nolu telefondan müşteri temsilcilerimizle görüşerek sipariş verebilirsiniz.
Wottopark sistemi aylık abonelik olarak alınabilir. Dilerseniz yıllık abonelik olarakta satın alabilirsiniz.
Fatura abonelik ücretine +%18 kdv eklenerek firmanız adına kesilir. Ödemelerinizi havale veya mail order formu doldurarak yapabilirsiniz.
Destek ekibimiz web panel kullanımı ve uygulama kullanımı konusunda Haftaiçi 09:00-18:00 saatleri arasında telefon ve uzaktan bağlantı ile her konuda yardımcı olmaktadır.
Destek ekibimiz web panel kullanımı ve uygulama kullanımı konusunda Haftaiçi 09:00-18:00 saatleri arasında telefon ve uzaktan bağlantı ile her konuda yardımcı olmaktadır.
Güncellemeler uygulamada sürekli yapılan güncellemelerden dolayı ortalama 15 gün içinde yapılmaktadır.
Sistemde güncelleme öncesi ve sonrası bildirim yapılmaktadır.
Güncellemelerin yazılımsal geliştirme sürecinden sonra sanal ve gerçek data testleri yapılmakta olduğundan güncelleme sonrası sistemin kullanılmasını engelleyecek bir sorun oluşturmaz. Veriler wottopark server üzerinde günlük yedeklenmekte olup veri kaybı yaşanması söz konusu değildir.
Wottopark geliştirilirken performans odaklı olarak geliştirildiğinden server yükü yeterince hafiftir. Genellikle sunucu işlemci yükümüz %7 ve altı bir değerdedir. Sunucu Download ve Upload hızımız 1 Gbit/s olarak ölçükmekte ve herhangi bir trafik sınırımız yoktur.
Web uygulamamız ve uygulama servisimiz için TRUSTSAFE 256 bit ssl sertifikası kullanıyoruz. Server tüm istekleri SSL üzerinden karşılamakta ve SSL olmayan uygulamaların çalışmasını engellemektedir.
Abonelik süreniz dolduğunda bizimle iletişime geçip fatura kesimi ve ödeme işlemleri sonrası aboneliğinizi uzatabilirsiniz.
Çalışma saatleri dışında admin@wottopark.com adresine e-mail gönderdiğinizde en kısa sürede size dönüş sağlıyoruz. Lütfen e-mail içeriğine firma bilgileriniz ve iletişim bilgilerinizi ekleyiniz.

10.000+

Kullanıcı memnuniyeti ve devamlı olarak gelişen mobil otopark uygulaması

Hemen İndir

  • MOBİL OTOPARK SİSTEMİ İNDİR